Dlaczego warto nam zaufać?
  1. Jesteśmy producentem i dystrybutorem oprogramowania inżynierskiego z blisko 30 letnim doświadczeniem. Programy do zarządzania produkcją DataERP i Plan-de-CAMpagne z powodzeniem wdrożyliśmy wielostanowiskowo w ponad 70 firmach w Polsce
  2. Zatrudniamy ponad 40 specjalistów z branż produkcyjnej, mechanicznej i budowlanej
  3. Posiadamy długoletnie doświadczenie związane z systemami CAD takimi jak Geomagic Design (dawne Alibre Design), ZW3D CAD, Bricscad, Autovue, Moi3D, Cadworx.
  4. Posiadamy 13 letnie doświadczenie związane z systemami CAM takimi jak: VisualMill, ZW3D CAM.
  5. Od ponad 10 lat współpracujemy z firmami produkcyjnymi w zakresie rozwiązań informatycznych
  6. Piszemy i dostosowujemy aplikacje, skrypty, postprocesory do potrzeb klienta. Na bieżąco tworzymy aplikacje dodatkowe, które ułatwiają pracę naszym klientom.
  7. Jesteśmy producentem autorskiego oprogramowania CAM – DataCNC oraz dedykowanego systemu wspomagającego proces produkcji wkładek ortopedycznych (od badania do produkcji - skanowanie, obróbka,  rejestracja, CAM, produkcja).
  8. Nasz zespół programistów pracuje nad ciągłym rozwojem oprogramowania oraz tworzy aplikacje umożliwiające współpracę różnych systemów, jak chociażby integracja systemu Plan-de-CAMpagne z CAD/CAM oraz CAD z systemem DMS – M-Files.
  9. Jako uzupełnienie oferty softwarowej świadczymy usługi wydruku 3D – rapid prototyping w technologii FDM.
  10. Oferujemy całodobowy, nielimitowany dostęp do serwisu pomocy technicznej firmy Datacomp, z możliwością śledzenia statusu oraz historii zapytania, oraz dostęp do bazy wiedzy dotyczącej zagadnień technicznych związanych z oferowanym oprogramowaniem.

Datacomp Sp. z o.o. będąc cenionym dystrybutorem i producentem oprogramowania specjalistycznego dla branży produkcyjnej, oferuje najbardziej innowacyjne i sprawdzone na rynku rozwiązania. Zapewniamy dostosowane do potrzeb posprzedażowe wsparcie techniczne oraz szkolenia na żądanie w siedzibie Klientów, by mogli Państwo w pełni obsługiwać i maksymalnie wykorzystywać oprogramowanie w codziennej pracy.

Wiedza i doświadczenie to atuty firmy Datacomp

error: Content is protected !!