W dniach 28 – 31 maja 2019 roku zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska na targach PLASTPOL 2019

HALA B
STANOWISKO: B-116

Targi PLASTPOL to najlepsze w Europie Środkowo-Wschodniej miejsce prezentacji możliwości produkcyjnych, biznesowych kontaktów, przeglądu ciekawych nowości i debiutów firm. Datacomp wiedząc o tym uczestniczy w targach jako wystawca prezentując nowości w programach Alibre 2019, KeyShot, BricsCAD oraz korzyści z wdrożenia systemu do zarządzania produkcją.

Warto zaznaczyć, że około 50 procent wystawców stanowią wystawcy zagraniczni, to stwarza wyjątkową okazję spotkania w jedynym miejscu liderów europejskiej branży i nawiązania współpracy.

Współczesny świat w znacznym stopniu wykorzystuje produkty przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy. Wraz ze wzrostem świadomości społeczeństwa oraz ogólnym trendem proekologicznym wzrasta specjalizacja przemysłu tworzyw sztucznych, która ukierunkowuje się w stronę recyklingu i biodegradowalności. W 2018 roku podczas targów PLASTPOL wystawa zgromadziła ofertę 812 firm z 39 państw. Powierzchnia ekspozycji we wszystkich 7 halach wystawienniczych kieleckiego ośrodka targowego wyniosła 34.000 metrów kwadratowych. PLASTPOL odwiedziło blisko 19.000 specjalistów.