Moduły DataERP – Moduł CRM

dataerp-moduly-handel
moduł handel
dataerp-moduly-portal-zamowien-dla-klientow
portal zamówień dla klientów
dataerp-moduly-produkt-konfigurator
produkt konfigurator
dataerp-moduly-rejestracja-i-rozliczanie-czsasow-pracy
rejestracja i rozliczanie czasów pracy
dataerp-moduly-logistykai-zarzadzanie-magazynem
logistyka i zarządzanie magazynem
dataerp-moduly-crm
crm
dataerp-moduly-planowanie-produkcji
planowanie produkcji
dataerp-moduly-zarzadzanie-serwisem
zarządzanie serwisem
dataerp-moduly-aplikacja-mobilna
aplikacja mobilna
Slider
dataerp-moduly-crm

Moduł CRM jest częścią systemu do zarządzania produkcją DataERP. To narzędzie pozwalające prawidłowo zarządzać kontaktami z klientem.

Moduł CRM pomaga w planowaniu kontaktów, gromadzeniu informacji odnośnie przeprowadzonych spotkań,  rozmów telefonicznych oraz przypisywać określone zadania pracownikom. 

Za pomocą modułu CRM możliwa jest obsługa klientów firmy poprzez rejestrację kontaktów a także harmonogramowanie zadań oraz rejestrację zakończonych czynności. CRM DataERP pozwala na  powiązanie plików, dokumentów oraz projektów z określonym kontaktem lub zadaniem.

Jakie problemy rozwiązuje moduł CRM?

Historia
Dostęp do historii kontaktu z klientem

Porządek
Planowanie i kontrola kolejnych działań

Informacja
Bezpośredni dostęp do wszystkich informacji

Jakie funkcjonalności zawiera moduł CRM?

Baza klientów

Handel

Raportowanie

W tym module dostępne są następujące funkcjonalności:

  • CRM kalendarz,
  • CRM wiadomości,
  • CRM korespondencja,
  • CRM zarządzanie kontaktami.

Dzięki CRM kalendarz można zarządzać spotkaniami, które w najbliższym czasie będą miały miejsce oraz planować rozmowy telefoniczne. Opcje te można także przypisać do projektów, kalkulacji oraz kontaktów.

CRM wiadomości sprawia, że ​​komunikacja między różnymi użytkownikami DataERP jest znacznie łatwiejsza. Poprzez krótkie wiadomości tekstowe można, zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi odnośnie różnych tematów poruszanych w firmie. W porównaniu z pocztą e-mail lub innymi metodami przesyłania wiadomość, przesyłanie wiadomości w DataERP ma tę zaletę, że można je połączyć z dowolnymi dokumentami.

Korzystanie z CRM korespondencja pozwala na wysyłanie wiadomości, które zostały wygenerowane w DataERP. Pozwala to wygenerować kompletną historię korespondencji prowadzonej z danym klientem. Głównym celem CRM zarządzanie kontaktami jest kierowanie zbiorem funkcji związanych z komunikacją z klientami. Na przykład, mogą Państwo sporządzać notatki z rozmów telefonicznych, a także przypisać pracownikom określone role w związku z poszczególnymi kontaktami lub projektami.

Umów bezpłatną prezentację i testuj program przez 30 dni za darmo!