Moduł CRM

Moduł CRM pomaga w planowaniu kontaktów, gromadzeniu informacji odnośnie przeprowadzonych spotkań,  rozmów telefonicznych oraz przypisywać określone zadania pracownikom. 

system-cmr-dataerp

Jakie problemy rozwiązuje ?

Jakie funkcjonalności zawiera?

CRM Kalendarz

Dzięki CRM kalendarz można zarządzać spotkaniami, które w najbliższym czasie będą miały miejsce oraz planować rozmowy telefoniczne. Opcje te można także przypisać do projektów, kalkulacji oraz kontaktów.

system-cmr-kalendarz-dataerp
dataerp co nas wyroznia it software

CMR Wiadomości

CRM wiadomości sprawia, że ​​komunikacja między różnymi użytkownikami DataERP jest znacznie łatwiejsza. Poprzez krótkie wiadomości tekstowe można, zadawać pytania i otrzymywać odpowiedzi odnośnie różnych tematów poruszanych w firmie. W porównaniu z pocztą e-mail lub innymi metodami przesyłania wiadomość, przesyłanie wiadomości w DataERP ma tę zaletę, że można je połączyć z dowolnymi dokumentami.

CMR Korespondencja

Korzystanie z CRM korespondencja pozwala na wysyłanie wiadomości, które zostały wygenerowane w DataERP. Pozwala to wygenerować kompletną historię korespondencji prowadzonej z danym klientem. Głównym celem CRM zarządzanie kontaktami jest kierowanie zbiorem funkcji związanych z komunikacją z klientami. Na przykład, mogą Państwo sporządzać notatki z rozmów telefonicznych, a także przypisać pracownikom określone role w związku z poszczególnymi kontaktami lub projektami.

dataerp co nas wyroznia it

Umów bezpłatną prezentację.

Umów bezpłatną prezentację i testuj program przez 30 dni za darmo!